Наркологічне відділення та кабінет лікування неврозів Регіонального медичного центру

МЕДИТОКС- це медична установа, яка складається з наркологічного відділення та кабінету лікування неврозів, що відповідають найвищим стандартам надання медичних послуг та повністю відповідають вимогам сучасності.

Ми гарантуємо переваги, які виділяють нас серед інших та є необхідним фактором у формуванні довіри до нас.

Медичний центр працює на підставі ліцензії на медичну практику, виданої МОЗ СеріяАЕ № 571849 від 23.10.2014 р, що є основним критерієм легальності та якості надання послуг в сфері лікування алкоголізму, інших видів залежностей та супутніх психологічних розладів.

Сучасна матеріально-технічна база медичного центру відповідає всім вимогам і стандартам МОЗ. Для перебування пацієнтів створено надзвичайно комфортні умови.

У нас працюють провідні лікарі з багаторічним досвідом практичної роботи, які мають валідну вищу медичну освіту за напрямками «Наркологія»,«Неврологія», «Терапія», відповідають професійним вимогам, затвердженим МОЗ, постійно удосконалюють свої знання та вміння, застосовуютьн ові та ефективні методи лікування.

Професіоналізм, інидвідуальний підхід та високий рівень якості надання медичної допомоги – основні засади нашої діяльності.

Повністю анонімна наркологічна допомога надається оперативно і максимально ефективно. Наша клініка MEDITOKS гарантує повну конфіденційність. Чуйне ставлення до пацієнтів та їх родичів дозволяє повністю довіритися і розраховувати тільки на позитивний результат.

Ми хочемо і можемо Вам допомогти!