Підшивання від алкоголізму – поширений і ефективний спосіб боротьби з алкогольною залежністю. Метод полягає в розміщенні капсульованих ліків в підшкірну клітковину. Ліки всмоктується в кров поступово, за рахунок чого одна підшивка позбавляє від залежності на термін від 5 до 9 місяців.

Підшивка від алкоголізму дисульфірамом.

Дісульфірам – основна діюча речовина в більшості різноманітних ліків, які використовуються для кодування алкозалежних методом підшивки. Потрапляючи в організм, дисульфірам впливає на роботу печінки – печінка перестає виробляти ферменти, що відповідають за розщеплення алкоголю на безпечні складові. Навіть невелика доза спиртного призводить до важкої інтоксикації, людина відчуває вкрай неприємні відчуття:

  • головний біль, сплутаність свідомості;
  • нудота блювота;
  • тремор кінцівок, тахікардія;
  • скачки артеріального тиску;
  • панічний страх.

Саме небажання залежного випробувати весь спектр негативних відчуттів і страх за власне життя призводить до відмови від спиртних напоїв.

Чи бувають випадки, коли залежні після підшивки все одно випивають? Якщо пацієнт не вірить в ефективність процедури, прямо після операції в умовах клініки йому дають випити трохи алкоголю – це називається провокацією. Залежний тут же відчує себе погано і переконається в ефективності кодування. Така провокація безпечна, адже поруч знаходяться лікарі і все необхідне обладнання для надання першої допомоги. Зазвичай однієї провокації виявляється досить для того, щоб сформувалося почуття страху.

Ні в якому разі не можна обманювати залежного і не говорити йому про суть операції! Якщо залежний не знатиме, що в його організмі постійно присутній дисульфирам, він обов’язково вип’є, що може закінчитися серйозними проблемами зі здоров’ям і навіть смертю. Якщо залежний все ж вжив алкоголь (наприклад, у складі кондитерського виробу, ліки і т.д.), потрібно терміново звернутися в лікарню, прихопивши з собою документи, що підтверджують факт кодування. Перед алкогольної підшивкою лікар-нарколог докладно розповідає пацієнтові про принцип дії дисульфіраму, після чого пацієнт підписує свою згоду на проведення процедури. У документах вказується дата процедури, що використовується препарат і доза.

Як робиться підшивка?

Рішення про допустимість такого методу кодування і вибір препарату повинен приймати тільки лікар-нарколог. Спочатку проводиться бесіда з залежним і його родичами, потім – комплексне обстеження і здача аналізів. Лікар повинен переконатися, що у пацієнта відсутні протипоказання до проведення процедури, а також визначитися з ліками і дозуванням. Призначається дата операції. За тиждень до операції пацієнт не повинен вживати алкоголь. Якщо залежний не в змозі утриматися, перед кодуванням проводиться детоксикація в умовах клініки за допомогою крапельниць.

Наша клініка найкращий варіант, якщо вас цікавить підшивка від алкоголю.