У сучасному суспільстві, мабуть, немає жодної людини без залежності.

Залежність в широкому сенсі – це нав’язлива потреба чого-небудь. Існує багато видів залежності: наркоманія, алкоголізм, ігроманія, переїдання, залежність від паління, інтернет-залежність, залежність від комп’ютера. Безумовно, цей список можна продовжувати до нескінченності. Але, однозначно, проблема залежності має вирішуватись у вузько направлених закладах з допомогою кваліфікованих спеціалістів.

Медичний центр здійснює не тільки медикаментозне лікування пацієнтів, які страждають від алкогольної, а також надає психотерапевтичну підтримку тим, хто схильний до:

  • депресій
  • нав’язливих станів
  • різних фобій та страхів
  • безсоння
  • порушень харчової поведінки (анорексія, булімія, переїдання)
  • фригідності
  • ігроманії
  • інтернет залежності

В нашому медичному центрі прийом проводить лікар вищої категорії, дипломований спеціаліст, з досвідом роботи більше 35 років. У свої роботі він застосовує методи, орієнтуючись на специфічні запити клієнтів: починаючи від аутотренінгу до методів сучасного підходу, нейролінгвістичного програмування та багато інших.

Успіх лікувального процесу та досягнення позитивного результату у терапії, насамперед, залежать від щирого бажання клієнта співпрацювати з лікарем. Тому ваше добровільне звернення у медичний центр є першим кроком на шляху подолання залежності.

Також запорукою успішного лікування є:

1. Індивідуальна програма реабілітації (кожному пацієнту призначаються препарати, необхідні саме для нього).

2. Системність, неперервність проведення лікування.

3. Уникання контактів із людьми з залежністю,які не мотивовані на лікування.

4. Повна відмова від спиртних напоїв.

5. Одночасне беззаперечне застосування всіх призначених медикаментозних препаратів.

6. Підтримуюча психотерапевтична та медикаментозна допомога під час тривалого періоду реабілітації.

До нас часто звертаються члени родини, в якій є людина із залежністю. Їх основне запитання: як змусити лікуватись людину, якщо вона сама цього не хоче? На це запитання є однозначна відповідь, яка базується на правових засадах: законодавчо заборонено примусове лікування алкогольної та наркологічної залежностей.

В якості допомоги в таких випадках ми пропонуємо допомогу за напрямком лікування співзалежності – стану, при якому родичі або просто близькі люди ставлять у своєму житті турботу про інших на перший план і зовсім не звертають увагу на себе, на шкоду собі займаються проблемами інших. Співзалежність часто виникає в сім`ях, де є хворі на алкоголізм, наркоманію та інші види залежностей. Стан глибокої співзалежності також небезпечний, як і інші види залежності і потребує професійної корекції. Звернення за допомогою по такому питанню часто стає початком одужання для всієї родини.