Алкоголізм – серйозна проблема, від алкогольної залежності гине близько 500 тисяч чоловік. Вживання алкоголю порушує всю роботу внутрішніх органів, в першу чергу печінки, нирок і серцево-судинної системи.

Симптоми при похміллі

Людину, яка має пристрасть до алкоголю, видають такі ознаки:

  • агресивна поведінка;
  • дратівливість;
  • перепади настрою;
  • депресивний стан;
  • тремор рук і ніг.

Ці симптоми особливо яскраво проявляються по час похмільного синдрому. Але замість того, щоб припинити пити, людина найчастіше продовжує вживання спиртного. Так і відбуваються тривалі запої, які, в свою чергу, можуть призвести до сумних наслідків, включаючи летальний результат.

Як позбутися від похмілля.

Абстинентний синдром, як правило, супроводжується головними болями, фізичної слабкістю, тремтінням в руках і ногах. Для нормалізації стану людини з похміллям необхідно вивести з організму токсини (продукти розпаду спирту) і відновити запас його енергії для боротьби з інтоксикацією.

Найчастіше при інфузійної терапії застосовують суміш з глюкози і фізрозчину (NaCl). Останній дозволяє розріджувати кров, що допомагає прискорити процес виведення токсинів. Глюкоза відповідає за відновлення запасу необхідної організму енергії. Вітаміни додають в крапельницю для нормалізації функціонування органів.

Зняття похмільного синдрому в домашніх умовах.

Теоретично встановити крапельницю можна і без допомоги кваліфікованих лікарів. Однак це ризикована затія, так як без навичок цього виду терапії і знання, які саме кошти необхідно вводити в організм, є ризик зробити тільки гірше.

Головне, що потрібно робити при похміллі зняття вдома, – пити велику кількість води. Це сприяє нормалізації природного очищення організму. І, звичайно ж, слід звертатися за допомогою до професійних наркологів.

Фахівці наркології мають медичною освітою, досвідом і відповідними навичками для виведення з запою і позбавлення від абстинентного синдрому. Зараз лікарів для проведення цих процедур можна без проблем викликати додому, тому не варто нехтувати цією можливістю і ризикувати здоров’ям залежного.

Важливо пам’ятати, що, позбувшись від синдромів похмілля, ви не позбудетеся від самої залежності. Після очищення організму слід почати повноцінний курс лікування і реабілітації. Тільки комплексна і поетапна боротьба з пристрастю допоможе назавжди забути про проблеми з алкоголем.