Алкоголізм являє собою захворювання, що характеризується високим ступенем залежності від спиртовмісних напоїв. Вважається, що найбільш важкою формою захворювання є жіночий алкоголізм. Професійні психологи вважають, що алкоголізм є наслідком «душевної хвороби», тобто у людини є психологічні проблеми, які він не може вирішити самостійно і вихід знаходить за допомогою пляшки.

Саме сукупність фізичних і психологічних проблем потребує лікування алкоголізму фахівцями, яке повинно бути якісним і повноцінним. Дуже важливо спочатку за допомогою досвідчених психологів знайти ці проблемні точки, вирішити їх, щоб згодом, після лікування алкоголізму, вони не стали причиною зриву. Іноді достатньо кількох зустрічей з лікарем, щоб пацієнт кинув пити і повернувся до звичного життя.

Наш наркологічний центр  проводить лікування алкоголізму з максимальним комфортом для пацієнтів:

  • цілодобове надання послуг;
  • безкоштовні консультації;
  • найефективніші методи з відомих на сьогоднішній день;
  • допомога і підтримка рідних і близьких;
  • повна анонімність;
  • доброзичливе і уважне ставлення.

Наркологія – це наш профіль вже багато років. Напрацьований роками досвід дозволяє проводити лікування алкоголізму тільки сучасними ефективними методами, які можна розділити на дві групи:

  • кодування від алкоголізму;
  • реабілітація алкоголіків.

Виведення із запою, незважаючи на жаль на затребуваність, способом звільнення від залежності не є, тому до методів лікування алкоголізму його віднести не можна.

Лікування від пияцтва здійснюється за адресою, яку ви можете дізнатися з інформації на нашому сайті.

Яким чином проводиться лікування алкоголізму?

На сьогоднішній день існує не один спосіб, як назавжди звільнитися від пляшки. Однак, для кожного конкретного випадку потрібно підбирати найбільш підходящий для пацієнта варіант терапії.

Як ми вже згадували вище, для лікування алкоголізму використовують два основних напрямки, одним з яких є кодування. Воно має як плюси, так і мінуси. Основні плюси – це швидко і недорого. Але мінуси досить істотні – це короткостроковий спосіб (1-3 роки), ймовірність відновлення вживання після закінчення терміну велика.

Сучасні наркологічні центри допомагають позбутися від алкогольної залежності за допомогою реабілітації. При цьому, багато хто використовує методики, де головним є усвідомлення проблеми, прийняття того, що вона існує, що її потрібно побороти. Згода хворого на цьому етапі дозволяє продовжити процес одужання.

Якщо вам чи вашим близьким знадобилися послуги «пияцтво лікування», вам варто звернутися за допомогою саме в нашу клініку. У нас працюють справжні професіонали, яки впораються навіть з запущеними випадками. При цьому можете бути впевнені, що наше лікування не принесе шкоди вашому здоров’я, навіть навпаки – лікування дозволить покращити загальний стан організму, поліпшити життя пацієнта.