При лікуванні пияцтва не рідко виникає необхідність послуги «нарколог на дім Вінниця».

Що входить в послугу нарколог додому?

  • огляд пацієнта, оцінка стану організму;
  • проведення експрес-аналізів;
  • детоксикація організму. Найчастіше пацієнтові ставиться крапельниця, за допомогою якої виводяться токсичні речовини. У деяких випадках потрібно промивання шлунка;
  • заспокійливо-відновлювальна терапія, пом’якшення проявів агресії, введення пацієнту снодійного. Часу дії препарату цілком достатньо, щоб вивести з організму хворого більшу частину токсичних елементів алкоголю або наркотиків;
  • рекомендації на наступні дні для підтримки здоров’я;
  • також лікарем може проводитися відновне лікування, психокорекція та кодування (тільки за згодою хворого).

Для чого викликають нарколога.

Лікар нарколог – це спеціалізація, яка затребувана постійно, і з кожним роком зростає кількість пацієнтів, які бажають повернути собі нормальне життя. Самостійно дуже складно позбутися наркотичної або алкогольної залежності, особливо в період, коли людина не може критично оцінити небезпеку зловживання зіллям. Родичі і друзі – єдині люди, які можуть надати допомогу хворому, викликати нарколога на будинок в наступних випадках:

Запій. Цей стан негативно впливає не тільки на здоров’я самого алкоголіка, але і може супроводжуватися девіантною поведінкою, загрозливим всім, хто знаходиться поблизу. У цей період безглуздо апелювати до совісті або почуттям хворого, і потрібно якомога швидше припинити запій.

Алкогольна абстиненція або похмільний синдром. Важка інтоксикація, що супроводжується порушеннями в роботі печінки, серцево-судинної системи та інших внутрішніх органів, може привести до летального результату. Викликати нарколога на дім для полегшення похмільного синдрому – це першочергове завдання рідних хворого.

Отруєння алкоголем або невідомими наркотичними засобами. Стан, яке може супроводжуватися важкою інтоксикацією і ураженням головного мозку, вимагає екстреного лікарського втручання. Загибель людей, які отруїлися алкоголем – досить часте явище.

В яких випадках виклик нарколога на дім протипоказаний.

Виклик лікаря нарколога на дім можливий практично завжди. Однак, при зазначених нижче ситуаціях і захворюваннях, процедуру безпечніше і оптимальніше проводити в стаціонарі з цілодобовим медичним обслуговуванням і наглядом:

Найчастіше пацієнтам, що страждають душевними розладами (на шизофренію, епілепсію), необхідні консультація і лікування психіатра, і особливі лікарські препарати.

Захворювання головного мозку, обмінні порушення, дитячий вік – все це є приводом звернутися за допомогою в стаціонар наркологічної клініки.

Виклик нарколога в разі гострого отруєння алкоголем або наркотичними речовинами не завжди виправданий, так як хворому може знадобитися весь спектр реанімаційних заходів, здійсненних тільки в умовах стаціонару.