Послуги нарколога необхідні  – одне з найтяжчих станів, викликане алкогольною інтоксикацією. Через великий ризик розвитку важких наслідків і ускладнень, вимагає негайного вжиття екстрених заходів. Нарколог Вінниця цілодобово надає послугу лікування пияцтва. Завдяки якісній медикаментозній допомозі хворий швидко йде на поправку.

Як проходить процедура виведення з запою на дому?

Людина, що страждає згубною пристрастю, вже не може без лікарської допомоги вийти з небезпечного стану. Припинити важку абстиненцію можливо лише одним способом – замовити послугу переривання запою на дому.

Важке самопочуття супроводжується ураженням всіх життєво важливих органів і систем:

Нервова система. Страждає головний мозок, розвивається стійке безсоння, порушується мозковий кровообіг. Пацієнт може впасти в кому. Великий ризик делірію і епілептичних припадків.

Серцево-судинна система. З’являються важкі порушення ритму – фібриляція шлуночків, миготлива аритмія, екстрасистолія. Нерідкі гипотонические або гіпертонічний криз.

Травний тракт. Незмінно загострюється холецистит, панкреатит. Постійно присутній нудота, блювота, діарея.

Серйозне ускладнення – шлункова кровотеча, інфаркт, інсульт може розвинутися в будь-який момент. Як результат, летальний результат.

Фахівці клініки проводять лікування пияцтва швидко, професійно і безпечно для здоров’я.

Основна мета, яку ставлять перед собою кваліфіковані лікарі нашої клініки – купірувати абстинентний синдром і перервати фізіологічну залежність.

Повідомте черговому наркологу вашу ситуацію. Фахівці нашої клініки здійснюють виїзд на будинок протягом години. У лікарів з собою є все необхідне – крапельниці, ліки, антисептики.

На місці нарколог діагностує хворого, проводить медикаментозно допомагає хворому. Комплексне лікування включає:

  • дезинтоксикацию;
  • седативну терапію;
  • введення протисудомних і судинних засобів;
  • посімптомную корекцію порушення внутрішніх органів;
  • прийом препаратів для нормалізації травлення;
  • стимуляцію функцій печінки і підшлункової залози.

Досвідчений нарколог надає допомогу по обриву запою на дому, в важких випадках можлива госпіталізація в клініку.

В результаті лікування:

  • хворий припиняє вживати алкоголь;
  • самопочуття поліпшується;
  • змінюється мислення пацієнта;
  • відновлюється режим сну.

Наша клініка проводить лікування алкоголізму на всіх стадіях. Висновок із запою – доступна за ціною послуга, яку ви може скористатися, якщо вдома трапилася біда.

Якщо з вами або з кимось із ваших близьких трапилася біда, не впадайте у відчай. Просто візьміть телефон і зателефонуйте в нашу клініку для виклику нарколога. Наша клініка на зв’язку 24 години на добу, сім днів на тиждень. Вже через годину наші кращі фахівці приїдуть до вас додому. Звернення в нашу клініку за допомогою нарколога – початок шляху до одужання і успішного життя.