Основний принцип нашої авторської методики – «однакових історій не існує», тому для кожного клієнта, який звернувся за допомогою в наркологічний центр Вінниця розробляється індивідуальний терапевтичний план проходження програми одужання з урахуванням його конкретних життєвих реалій.

Лікування наркоманії.

Наркологічний центр дозволяє анонімно позбутися від наркоманії та алкоголізму. Лікування алкоголізму.

Лікуванням алкогольної залежності займається наш реабілітаційно-відновлювальний центр лікування алкоголізму і наркоманії. Фахівці з питань лікування алкогольної залежності надають кваліфіковану і якісну допомогу людям, які зіткнулися з проблемою залежності від алкогольних продуктів.

Лікування неврозів, депресії, тривожних станів.

Лікування неврозів у дорослих виконує лікар-психотерапевт в нашій клініці. За кордоном послуги даних фахівців затребувані, наше населення нерідко відчуває помилкові страхи і незручності при потребі в психоневрологічної допомоги.

Наркологічний центр.

Приватна наркологічна клініка вже багато років успішно працює. Фахівці лікарні – це високо кваліфіковані лікарі-наркологи, реабілітологи, психотерапевти, соціальні працівники з великою практикою і досвідом лікування наркоманії в найскладніших випадках:

Використовуючи кращі світові програми, ми розробили авторські методики лікування залежностей різних типів. Більш того, підходи і комплекс заходів підбираються індивідуально під кожного хворого. На сьогоднішній день вони залишаються найефективнішими в Україні.

При нашому реабілітаційному центрі для наркоманів організований комфортний стаціонар. Пацієнти перебувають під постійним наглядом лікарів і чуйного персоналу.

Центр реабілітації для наркозалежних надає комплексну допомогу. Позбавлення від фізичних наслідків підкріплюється відновленням психічного здоров’я. Підтримка наших співробітників дозволяє вилікувався залежним після виходу зі стаціонару повернутися до здорового, тверезого життя в соціумі.

Лікування від наркоманії в центрі проводиться повністю анонімно. Ваша репутація залишиться незаплямованою.

Послуги нашого приватного наркологічного центру платні, але ми запропонуємо розумну ціну. Вартість перебування в ребцентров для кожного випадку розраховується індивідуально. Для пацієнтів з недостатніми фінансовими можливостями передбачені соціальні лікарні для наркоманів.

Центр реабілітації для залежних від наркотиків та алкоголю на зв’язку цілодобово. Консультація лікаря-нарколога – безкоштовна! Якщо знадобиться додаткова консультація перед відвідинами нашого центру – зверніться до наших менеджерів у будь-який зручний час.

Ми можемо впоратися з будь-якими залежностями, навіть якщо хворий зловживає багато років. Тому можете не хвилюватися і довіритися нам. Невід’ємною умовою звернення в нашу клініку є згода самого пацієнта адже в іншому випадку лікування не буде настільки ефективним.