У сучасному суспільстві, мабуть, немає жодної людини без залежності.

Залежність в широкому сенсі – це нав’язлива потреба чого-небудь. Існує багатовидів залежності: наркоманія, алкоголізм, ігроманія, переїдання, залежність від паління, інтернет-залежність, залежність від комп’ютера, залежність від іншої людини. Безумовно, цей список можна продовжувати до нескінченності. Але, однозначно, проблема залежності має вирішуватись у вузьконаправлених закладах з допомогою кваліфікованих спеціалістів.

Успіх лікувального процесу та досягнення позитивного результату у терапії, насамперед, залежать від щирого бажання клієнта співпрацювати з лікарем.

Наркологічне відділення центру MEDITOKS спеціалізується на наданні кваліфікованої наркологічної допомоги людям страждаючим від різних видів залежгостей. Стаціонар має найсучасніше оснащення. При лікуванні використовуються самі передові методики і препарати, процедури проводяться як в комфортабельному стаціонарі, так і з виїздом до Вас додому. Наші лікарі наркологи сертифіковані і мають багаторічний досвід роботи. При госпіталізації або виклику лікаря додому проводиться обстеження з метою виявлення можливих ускладнень чи протипоказань, а після проведення процедур призначаються рекомендації, за допомогою яких Ви зможете повернутися до тверезого життя в найкоротші терміни. Медичний центр MEDITOKS надає гарантію конфіденційності лікування, вся отримана інформація від пацієнта є строго анонімної і не підлягає передачі третім особам. Нашими головними принципами є якісний сервіс і безпрецедентна безпека наданих нами послуг як в стінах центру, так і працюючи на виїзді. Ми допомагаємо впоратися не тільки з фізичними проявами залежностей, а й даємо механізми, які сприяють підтримці тверезого способу життя.

Для успішного ходу процесу лікування ми дотримуємось організаційних правил, які забезпечують довіру та відчуття спокою у наших пацієнтів.

Телефонуйте на наш номер, наші адміністратори проконсультують Васі при бажанні запишуть на прийом до фахівця, або оформлять заявку на виїзд лікаря нарколога додому. Ми працюємо цілодобово, без вихідних і в святкові дні.

В наркологічному відділенні медичного центру MEDITOKS ви зможете отримати такі послуги:

  • Медикаментозне лікування від алкоголізму, наркоманії (крім залежності від опіатів), токсикоманії, ігроманії (лудоманія, бетінг, гемблінг)
  • Стаціонар
  • Амбулаторне лікування (призначення схеми підтримуючого лікування)
  • Кодування від алкоголізму (більше 5 сучасних методик, професійний лікар зможе визначити яка найбільше буде підходити саме у Вашому випадку)
  • Психотерапевтичне лікування залежностей та допомога співзалежним
  • Виклик лікаря-нарколога додому (це допоможе в найкоротший термін отримати медичну допомогу (постановка крапельниці, ін’єкції та медикаменти) Вам або близькій Вам людині та може бути першим кроком на шляху до тверезого способу життя)
  • Лабораторне та інструментальне обстеження стану здоров’я пацієнта, виявлення наркотичних речовин та алкоголю.