Лікарі-наркологи клініки готові виїхати до хворого негайно. В будинку ви, в номері готелю або на вулиці в громадському місці, наші лікарі прийдуть до вас на допомогу.

Прибувши на місце, лікар-нарколог проводить швидке обстеження хворого. Після цього його перевозять в клініку. Ми не лікуємо на дому. На це є кілька причин:

  • неможливість повноцінного обстеження на дому – немає всіх необхідних інструментів і препаратів;
  • небезпека для хворого – в клініці хворому можуть надати екстрену допомогу, вдома ж це неможливо;
  • неправильне середовище – наркологічна допомога повинна надаватися в клініці. “Пересидівши” небезпеку в будинку, наркоман (алкоголік) може вирішити, що в залежності немає нічого страшного, адже завжди можна швидко викликати лікарів.

Цілодобова наркологічна допомога – гордість клініки. Ми раді, що можемо допомогти хворим в найважчі моменти життя.

Анонімна наркологічна допомога.

Виклик нарколога на будинок – не найприємніше подія для сім’ї хворого. Як би смішно це не звучало, але людям просто соромно. Їм соромно перед родичами, перед сусідами, і навіть перед самими лікарями.

Ми розуміємо, що сім’ям осіб, які страждають від алкогольної або наркотичної залежності, не хочеться виносити сміття з хати. Саме тому ми надаємо анонімну наркологічну допомогу.

Виїжджаючи на місце, наші лікарі-наркологи не залучають до себе уваги. Крім того, ми гарантуємо повну анонімність при лікуванні в клініці. Не треба відкладати лікування зі страху, що хтось щось дізнається – з нами ваша хвороба не покине стін клініки.

Лікування наркотичної залежності.

Наркологічна допомога – лише перший етап у лікуванні алкогольної та наркотичної залежності. Після того як лікар-нарколог надав наркологічну допомогу, вкрай важливо переконати хворого в тому, що він не позбувся залежності, що треба продовжувати лікування в стаціонарі.

Багато хворих, позбувшись від абстинентного синдрому, інтоксикації або запою, часто роблять неправильний висновок: лікар може легко і швидко впоратися з проблемою, тому можна жити як раніше. Не допускайте подібної помилки – сеанс наркологічної допомоги не врятує від залежності, а відсутність повноцінного лікування може закінчитися летальним результатом.

У клініці лікарі використовують комплексний підхід в лікуванні алкоголізму і наркоманії. Хворого “чистять” від наркотиків, алкогольних токсинів. Потім йде етап відновлення фізичного та психічного здоров’я; хворому прищеплюють огиду до залежності. Потім настає етап соціальної реабілітації, коли хворий вчиться жити в суспільстві. Даний підхід довів свою ефективність.

Ефективна наркологічна допомога.

Лікарі нашої наркологічної клініки раді надати допомогу хворим, що страждають від наркологічної / алкогольної залежності і супутніх ускладнень.

Ми виводимо із запою, прибираємо ломку, проводимо детоксикацію, зміцнюємо організм за допомогою вітамінної терапії та багато іншого.

Ми використовуємо комплексний підхід, в якому методи медикаментозного та психологічного впливу посилювати один одного і дають найкращий результат.