Алкоголізм – це хвороба, яка потребує негайного втручання лікарів. Кожен день від вживання алкоголю гине близько 800 чоловік. Щоб допомогти людству впоратися з цією недугою, медицина придумала масу методів лікування, одним з яких є кодування від алкоголізму.

Воно передбачає позбавлення від фізичної і психічної залежності від алкоголю. Цей метод лікування допоможе швидко впоратися з недугою і назавжди покінчити з вживанням алкоголю. Найчастіше пацієнт починає усвідомлювати проблему занадто пізно, але завдяки доступності такого способу лікування ним може скористатися кожен, хто зіткнувся з цією проблемою.

Методи лікування.

У нашій клініці застосовуються різні способи боротьби з алкоголізмом, застосовуємо індивідуальний підхід.

Медикаментозне лікування зловживання алкоголем.

Тут при кодуванні використовуються спеціальні ін’єкції, таблетки, підшивка, що викликають у пацієнта неприязнь до алкоголю або блокують ефект після його вживання. Такий метод кодування ефективний при будь-яких стадіях алкоголізму. Дозування і форми підбираються в кожному окремому випадку.

Психологічний метод лікування.

Метод полягає в тому, щоб впливати на свідомість людини без застосування фізичних або медикаментозних способів лікування. Сьогодні відомо кілька розробок, якими користуються наркологи.

Гіпнотичний метод..

Як працює цей метод – секрет. Він не несе шкоди пацієнтові. Все залежить від лікаря та встановленої установки.

Фізіотерапевтичний метод.

Такий метод передбачає використання різних апаратів (наприклад, лазера) для кодування від пияцтва. Спосіб лікування безпечний для людини, але його застосування не має сенсу, якщо у хворого остання стадія алкоголізму.

Кодування від алкоголю: ціна.

Сьогодні в першу чергу цікавляться, «скільки коштує закодуватися?». Поспішаємо повідомити, що наша клініка працює за найдоступнішими цінами і завжди рада бачити своїх клієнтів. Ціни залежать від ступеня занедбаності стану хворого і необхідного методу для кодування. У нас ви зможете отримати кваліфіковану анонімну допомогу від досвідчених фахівців і комфортні умови перебування в стаціонарі.

Лікування від алкоголізму кодуванням безпечно?

Закодуватися від алкоголізму – це один з кращих і безпечних варіантів забути про алкоголь. Але варто враховувати, що хвора людина повинна самостійно прийти до того, що потребує лікування. Також, щоб отримати необхідну допомогу у вигляді кодування алкоголізму, потрібно пам’ятати, що:

  • кодування не проводиться в стані сп’яніння клієнта;
  • хворий повинен сам прийти до нарколога і виявити бажання провести процедуру;
  • перед процедурою потрібно пройти консультацію у лікаря на наявність серйозних захворювань;
  • кодування алкоголізму не застосовується при наявності психічних захворювань.

Для вашого комфорту ми створили найкращі умови перебування в стаціонарі нашого приватного центру. Ми віримо, що лише дружня атмосфера, турбота лікарів і домашній затишок допоможуть нашим пацієнтам швидше стати на ноги.