Найпоширенішим з психоактивних речовин є нікотин. Так, – це легалізований наркотик. На першому етапі вживання він змінює свідомість, дає ілюзію спокою і відпочинку і від цього людина отримує задоволення. Але на далекій відстані за цю насолоду доведеться заплатити фізичним і психічним здоров’ям. Нікотин сильно діє на мозок і тіло людини.

Одне з сильних перешкод до свободи від сигаретокуріння – безвольність перед владою нікотину.

Наше завдання – це підтримати вас у прийнятті всіх своїх почуттів, допомогти пережити їх і супроводити на початковому етапі одужання. Це складний момент, тому що соціум дає повне і легальний дозвіл на цю залежність і ваша свідомість не скоро перебудується на прийняття допомоги.

Звертайтеся. Ми поряд. Ми разом!

Лікування тютюнової залежності

Тютюнопаління – це побутова наркоманія. У нашому світі кожен другий палить і це, часом здається нам вже абсолютно нормальним і прийнятним. Але насправді, на наш погляд невинна звичка є нічим іншим як нікотиновою залежністю. Лікарі часто називають сигарети легалізованим наркотиком. Він є в продажу на кожному кроці, але при цьому його шкода на організм і залежність настільки сильна, що не поступається важким забороненим наркотичних засобів. Чому куріння настільки затягує? Курець під час такого процесу створює навколо себе ілюзію спокою й умиротворення. Чи чули твердження, що сигарета заспокоює? Так ось це саме цей синдром. Насправді ця ілюзія просто спосіб втекти від проблем, як вийти покурити, але за цим нешкідливим справою криється безліч проблем зі здоров’ям. Саме тому лікування тютюнопаління, на сьогодні, основне питання в клініках.

Причини куріння.

Насправді, в 75% випадків, причиною даної залежності ставати банальна цікавість. Людина просто хоче спробувати щось нове, незвичайне і сама того не підозрюючи стає заручником цієї ситуації. Інші 25% – це практично усвідомлений вибір, стрес, депресія, апатія. Вони змушують нас шукати відволікаючий момент, який знаходиться в курінні. Саме тому лікування від куріння вимагає особливої ​​уваги.

Як кинути палити?

Це вічне питання мучить жодного курця. Самостійно кинути палити досить складно. Існує чимало методів, які в будь-який момент розбиватися в пух і прах перед нікотиновою залежністю. Саме тому лікування від паління у Вінниці стало невід’ємною частиною послуг клінік, що спеціалізуються над різного роду залежностями. Лікування тютюнової залежності в медичному реабілітаційному центрі відбувається за допомогою роботи психолога. Шляхом впливу на психіку людини і вироблення в ньому волі до паління. Пацієнт сам повинен прийти до думки про те, що куріння йому не потрібно і слідувати своєї мети. Поступово, але впевнено курець розуміє шкоду і необхідність кинути палити. Завдання фахівцям можна допомогти йому і підтримати в цій справі.

Медичний реабілітаційний центр пропонує вам кинути курити разом з нами. Комплекс процедур, медичні обстеження і повноцінне лікування нікотинової залежності зможуть повністю позбавити вас від неї.