Сон є важливою і невід’ємною складовою життя. Це активний процес, під час якого організм людини не просто відпочиває але і відновлює сили, витрачені на чергову боротьбу зі стресом. Від якості сну безпосередньо залежить здоров’я людини, його здатність до фізичних і інтелектуальних навантажень, настрій: чи буде він адекватно реагувати на події або, через постійну тривоги, пропустить всі радощі життя.

Саме тому дуже важливо вчасно виявляти захворювання, які пов’язані з порушеннями сну.

Практично кожна людина стикався в своєму житті з різноманітними порушеннями сну, які можуть бути симптомами різних неврологічних і психічних захворювань, а також наслідком невирішених психологічних конфліктів і проблем:

  • безсоння (труднощі засинання або ранні, в 3-4 години ночі, пробудження);
  • гиперсомния (надмірна денна сонливість і збільшення тривалості сну),
  • нічні кошмари і нічні страхи,
  • нарколепсия (захворювання центральної нервової системи, при якому відзначаються напади слабкості і сонливості в денний час, що супроводжуються галюцинаціями при засипанні і пробудженні, аж до раптових засипання і сонного паралічу);
  • ходіння і говоріння уві сні.

Найбільш часто люди звертаються за допомогою до лікаря зі скаргами на безсоння. В першу чергу фахівець проводить роботу по уточненню причин безсоння, від якої залежить напрямок подальшого лікування: гормональні збої, порушення в роботі вегетативної нервової системи, наслідки перенесених захворювань і їх медикаментозного лікування, неправильний спосіб життя, стрес і перевантаження, зміна часових поясів, тривога, депресивні і астенічні стани тощо.

Вкрай небажано і навіть небезпечно самолікування, коли людина сама «призначає» собі будь-якої снодійний препарат, що може не тільки не дати істотних позитивних результатів, а й підірвати здоров’я, привести до виникнення лікарської залежності.

Лікування безсоння.

Кваліфіковане лікування порушень сну поєднує використання медикаментозних засобів, індивідуально підібраних лікарем для конкретної людини, і психотерапевтичних заходів.

Лікування безсоння в нашій клініці здійснюється справжніми професіоналами, які знають свою справу. Можете бути впевнені – вони впораються з вашою проблемою. До того ж ми пропонуємо своїм клієнтам доступні ціни, а отже вони залишаться задоволені співпрацею з нами.