Дуже часто до нас звертаються з питанням: «Що таке кодування алкоголізму». Кодування від алкоголізму – психотерапія, розроблена в 80-х роках. Завдяки своєму успіху в лікуванні алкоголізму цей метод швидко набрав популярність, і багато фахівців вважають його ефективним і найбільш гуманним у порівнянні з іншими методиками лікування від алкоголізму. Кодування отримало багато позитивних відгуків не тільки від пацієнтів, а й лікарів, які практикують цей метод.

Як працює кодування від алкоголю?

Лікування алкоголізму полягає в психологічному впливі на підсвідомість хворогоЛікар вселяє пацієнтові антипатію до спиртного на певний час. Так відбувається установка на тверезий спосіб життя. Після такої процедури потяг до алкоголю поступово притупляється або зовсім пропадає. Кодування передбачає знаходження в бадьорому стані.

При цій методиці нарколог дуже яскраво наводить приклади шкоди алкоголю, бесіду проводить емоційно і постійно говорить зі своїм клієнтом. В результаті хворий, сам того не помічаючи, швидко піддається впливу словами лікаря і на підсвідомому рівні у нього формується певне ставлення до свого способу життя і спиртних напоїв.

Особливості лікування алкоголізму:

  • метод нескладний і не принижує гідність людини;
  • результат застосування дуже високий;
  • практика кодування від алкоголізму застосовна до всіх, хто зіткнувся з хворобою;
  • кодування від алкоголізму сумісно з іншими методами лікування.

Як показує практика наших фахівців, кодування від алкоголю має ряд істотних переваг перед іншими методами.

Правила успішного лікування:

  • самостійно визнати проблему і звернутися до лікаря;
  • бути абсолютно тверезим – перед сеансом потрібно мінімум 7 днів не вживати алкоголь і будь-які інші спиртовмісні препарати;
  • пацієнт повинен бути повнолітнім.

Як і при будь-якому лікуванні, кодування має ряд умов, дотримуючись яких, результат не змусить себе чекати. Наша клініка працює виключно для допомоги в боротьбі з цією жахливою недугою.

Ціна на кодування від нашої клініки: з нами ви подолаєте алкоголізм!

Ми надаємо високопрофесійні послуги з кодування від алкоголю за найдоступнішими цінами! Вартість і застосування цього методу залежать в першу чергу від ступеня тяжкості (занедбаності) стану пацієнта. Саме тому, сказати, скільки коштує кодування ми вам зможемо лише поспілкувавшись з вами по телефону, або після прийому до наших фахівців в клініці.

Для уточнення ціни і вибору правильного лікування переважно потрібен очний візит до лікаря!

Всю потрібну інформацію ви зможете знайти в розділі «Контакти», або зателефонувавши нам прямо зараз.

Уже багато років кодування використовується нашими наркологами в практиці.

Завдяки високому ефекту багато хронічні алкоголіки змогли добитися успіху і змінити своє життя.

Якщо ви виявили проблеми з алкоголем у свого друга, близької або рідної людину, або ж самі усвідомили свою проблему, наша клініка чекає вас. Ми допоможемо вам побороти алкоголізм. Скажіть тверде «ні» спиртним напоям!