Як кинути пити? Один з найефективніших і випробуваних методів позбутися залежності – це закодуватися. Проте зважитися на це хоче не кожен. Адже прийнявши чергову порцію спиртного можна не звертати уваги на проблеми, а просто плисти за течією. Алкоголізм – хвороба особистості, а потім вже і тіла. Як змінити своє життя прямо зараз, як закодуватися від алкоголю? Наважилися? Звертайтеся до нас.

Методи кодування від алкоголізму.

Медикаментозна терапія. Основна мета такого кодування – виключити ефект кайфу, який дає алкоголь. Людина випила, а нічого не відбувається. Втрачається сенс. Однак, не все так просто. Тяга залишається. Для її притуплення призначають прийом ліків, які викликають непереносимість алкоголю. Прийнявши дозу, самопочуття алкоголіка різко погіршується. Йому погано, обличчя червоніє, б’є озноб. Лікування таким кодуванням не містить таємницю негативного впливу препарату. Ми пояснюємо хворому, який вирішив закодуватися від алкоголізму як відбувається кодування від алкоголізму і які можуть бути наслідки, якщо знову почати пити. При медикаментозній терапії можливий прийом таблетованих препаратів, введення ін’єкцій і підшивання капсули-торпеди з ліками під шкіру.

Психотерапія. У нашій клініці ми застосовуємо авторські методики кодування алкоголіків.

Гіпноз. У нашій клініці до хворого може бути застосований індивідуальний або груповий гіпноз. Вибір методу залежить від тяжкості симптомів і тривалості хвороби. У кожного лікаря нашого центру є власна практика прихованого або директивного гіпнозу.

Апаратне кодування. Це усунення залежності за допомогою фізіотерапевтичних препаратів. Проводиться електроімпульсна, судомна терапія, лазерна дія, ефективні гіпертермічні методи лікування.

Як кодують від алкоголізму?

У сучасному світі, де багато людей піддаються негативному впливу навколишнього середовища і не в силах йому протистояти, навчилися боротися з багатьма пристрастями. Проблема в тому, що повністю вилікуватися від алкоголізму не можна, його можна тільки зупинити. Хвороба може поновитися в будь-який несприятливий момент. Якщо лікування відбулося, алкоголік кинув пити і навчився гасити тягу до спиртного, що викликає безумовну повагу, протягом усього життя він буде згадувати отримані відчуття і тужити за ним. Тому, чим раніше розпочато боротьбу з алкоголізмом, тим швидше можна отримати більш стійкий результат. Кодування в цьому сенсі панацея. Сеанс триває всього кілька годин. Ми інструктуємо хворого про те, як підготуватися до нього і як відбувається кодування від алкоголю.

Ми попереджаємо, що протягом певної кількості днів не можна вживати спиртне до сеансу і ніколи після нього. Час утримання до кодування залежить від методу і індивідуальних особливостей хворого. Якщо алкоголік в запої або не може зупинитися, лікарі нашого наркологічного центру можуть по телефону дати рекомендації рідним, як допомогти його вивести з цього стану або виїдуть додому для проведення детоксикації – очищення організму від токсинів. Після цього настає полегшення і значне поліпшення стану. Хворого легше вмовити прийняти рішення закодуватися.