Наша клініка здійснює вивід з запою професійними лікарями наркологами – цілодобово, анонімно, терміново!

Пропонуємо своїм клієнтам:

  • на дому – прибуття лікаря протягом години в залежності від віддаленості;
  • амбулаторно в клініці (перебування до 10 годин);
  • в стаціонарі (перебування добове).

Доставка пацієнта в клініку на спеціально обладнаному медичному транспорті!

Найчастіше за допомогою спілкуються родичі хворого або сам хворий, бажаючи, щоб ніхто не дізнався про делікатну проблему. Розголос може не тільки порушити нормальні відносини алкоголіка з оточуючими, а й сприяти втраті роботи, нести масу неприємностей. Анонімний вивід із запою необхідний у всіх випадках, адже репутація сильно питущого людини відкидає тінь на дітей і родичів хворого, яким тепер доводиться складно в період загострення, лікування і реабілітації.

Що таке запій?

Запій – важкий стан, що обумовлено психічною та фізичною залежністю людини від алкоголю. Замкнуте коло, що створився після першого дня вживання спиртного, що закінчився важким похміллям, спробою полегшити стан новою дозою міцного напою, самостійно розірвати не виходить. Здійснити вихід із запою самому практично неможливо!

Організм настільки звикає до алкоголю, що відмова від нього провокує цілий комплекс соматичних реакцій, різко погіршують стан. Причому, сукупність порушень травлення, різкого погіршення роботи серцево-судинної системи, можуть привести до летального результату внаслідок інсульту або інфаркту. Тому, наша наркологічна клініка вивід із запою здійснює за допомогою комплексу спеціальних заходів.

Навіть якщо людина розуміє всю серйозність наслідків, але не може зупинитися сама, їй необхідна професійна допомога. Існують цілком певні причини, за якими домашні засоби, рекомендовані численними народними цілителями, не допомагають впоратися з наслідками алкогольної інтоксикації.

Тільки лікар може зробити виведення з запою максимально безпечним і швидким.

Страшне словосполучення «абстинентний синдром», включає комплекс порушень роботи всіх найважливіших систем організму:

  • вегетативні порушення, які проявляються тремтінням м’язів, запамороченням, нудотою, обумовлені підвищенням або пониженням кров’яного тиску, спазмом судин;
  • блювота, головний біль, відсутність апетиту – симптоми сильної інтоксикації, так як печінка перевантажена токсинами, не може ефективно очищати кров;

Медикаментозне втручання при такому стані – це життєво необхідний комплекс процедур, що виконується кваліфікованим фахівцем.

Лікар визначає, наскільки при здоровому глузді хворий, так як в більшості випадків, максимальний успіх лікування безпосередньо залежить від бажання питущого позбавитися від похмілля за допомогою ліків. Якщо людина сильно п’яна, не бажає або не може вести діалог з лікарем, проявляє агресію, то бажано почекати, поки дія алкоголю не припиниться. Це пов’язано з тим, що багато лікарських препаратів не рекомендується використовувати під час сп’яніння.