Запій – яскраве свідчення розвитку алкоголізму. При цьому у людини вже сформувалася залежність від алкоголю, і ця залежність повільно, але впевнено (а іноді навіть стрімко) починає підкоряти душу і тіло людини. П’янка може тривати від доби до декількох місяців. Для неї характерна поява ознак інтоксикації (отруєння), абстинентного синдрому і збою обмінних процесів. Для припинення пияцтва і полегшення стану хворого проводять анонімне виведення з запою.

Медичний центр надає весь комплекс детоксикаційних заходів щодо ефективного та швидкого виведення з запою, що надається анонімно. Щоб прискорити виведення отруйних речовин, ставляться крапельниці, які допомагають очищенню крові. Вливається фізіологічний розчин, що сприяє регідрації (ліквідації зневоднення) і нормалізації електролітного балансу. Крім цього можуть вводитися розчин глюкози, реополіглюкін або Гемодез. Якщо немає блювоти, щоб вивести із запою в короткий термін додатково призначаються ентеросорбенти. Їх дають перорально. Альтернативою є крапельниця з розчином Реосорбілакт.

Для заспокоєння хворого і зняття страху і тривожності наркологи призначають хворому при анонімному виведенні із запою потужні седативні засоби. Вони сприяють розслабленню і допомагають повернути здоровий сон, завдяки чому організм приходить в норму значно швидше.

Крапельниці посилюються натрію тіасульфатом, магнезією, вітамінами групи В і С, що допомагають прискоренню процесу виведення продуктів розпаду. Для зниження ризику набряку мозку вводять сечогінні. При необхідності, проводять терапію, що підтримує роботу серця, нирок, печінки.

Для зниження тяги до алкоголю йому прописують препарати, що містять дисульфірам.

Виведення із запою (анонімно) краще проводити в умовах стаціонару клініки, так як хворий при цьому знаходиться під цілодобовим наглядом медиків, йому підбирається більш адекватна терапія, ставляться кілька крапельниць в день. Такий підхід сприяє більш швидкому протверезіння і «м’якому» переривання запою.

Однак в ряді випадків ви можете телефонувати лікаря для анонімного виведення з запою на дому. Потрібна допомога кваліфікованого нарколога? Просто наберіть наш номер телефону.

Ми гарантуємо своїм клієнтам виведення з запою анонімно, про ваш стан не дізнаються ваші колеги, сусіди чи навіть близькі люди.