Людей, які страждають алкогольною залежністю, прийнято сприймати як «зіпсованих», «безвідповідальних», які отримали «неправильне виховання» і опинилися в «поганій компанії». Насправді ж алкоголізм – хвороба, а не ознака поганого характеру. І такий хворий потребує правильному лікуванні. Тут неприйнятні ніякі народні засоби, поради знайомих, допомога сумнівних фахівців. Потрібен лікар.

Лікування алкогольної залежності – один з основних напрямків роботи клініки «. Наші фахівці надають професійну допомогу на всіх етапах.

З чого починається лікування алкоголізму?

В першу чергу потрібно переконати людину в тому, що вона хвора, і йому потрібна допомога лікаря. Це не завжди буває просто. Якщо родичі не справляються самостійно, на будинок виїжджає психолог і проводить інтервенцію – спеціальну процедуру, підсумком якої стане добровільна згода людини на лікування від алкоголізму.

Далі починається, власне, робота лікарів.

Алкоголізм в клініці лікування на першому етапі включає:

  • вивід із запою і детоксикацію. Лікар «чистить» організм пацієнта за допомогою крапельниці, призначає препарати, які допомагають поліпшити стан органів і усунути симптоми;
  • лікування алкогольного делірію («білої гарячки»). Вводять препарати, які допомагають зняти збудження і купірувати небезпечні порушення з боку нервової системи, внутрішніх органів.

Ці заходи вкрай бажано проводити в стаціонарі, але можна провести детоксикацію на дому.

«Кодування» від алкогольної залежності проводять за допомогою медикаментозних препаратів, гіпнозу або інших методів навіювання.

Багато хворих та їхні родичі сприймають таку процедуру як панацею, але це не так. Кодування – лише один з етапів лікування алкоголізму. Воно усуває фізичну залежність, але далі потрібно впоратися з залежністю психологічної і закріпити результат.

Курс реабілітації підбирається індивідуально. Комусь стане легше всього за декілька сеансів, а комусь знадобиться пройти повний курс реабілітації. Крім того не варто забувати про підтримку рідних та близьких. Це також частина реабілітації та лікування від алкогольної залежності.

Записатися у нашу клініку доволі просто. Для цього варто скористатися контактами, розміщеними на сайті нашої компанії у відповідному розділі. Також можете звернутися за консультацією до наших спеціалістів. Вони детально розкажуть про роботу клініки, а також запишуть вас на прийом до лікаря.